Pfizer надасть 40 мільйонів доз вакцин від COVID-19 бідним країнам

Pfizer надасть 40 мільйонів доз вакцин від COVID-19 бідним країнам

Фото: Associated Press

Компанія уклала контракт з ВООЗ. Вакцину зможуть отримати 92 країни.

Американська компанія Pfizer зобов’язалась надати цього року до 40 млн доз своєї вакцини від коронавірусу для бідних країн та держав із середнім рівнем доходів. Відповідний контракт компанія підписала з ВООЗ у межах ініціативи COVAX.

Про це розповів генеральний директор Pfizer Альберт Бурла, інформує Associated Press.

Pfizer та її партнер BioNTech нададуть вакцину глобальної ініціативі COVAX, що забезпечує рівний доступ розподілу вакцин, за некомерційною ціною для 92 країн. Оскільки для ефективного результату потрібно вводити прививку двічі, вакцинуватися за цією програмою зможуть 20 млн людей.

"Ми підтримуємо місію COVAX і працюємо разом, щоб країни, які розвиваються, мали такий самий доступ (до вакцин. — Ред.), як і решта світу. Це дасть нам змогу зробити ще один крок на шляху до завершення цієї глобальної пандемії", — заявив Бурла.

Pfizer та BioNTech заявили, що також допоможуть системам охорони здоров'я країн впоратися зі зберіганням вакцини, яка повинна перебувати у холоді. Очікується, що перші дози будуть доставлені у І кварталі 2021 року. Фінансові умови угоди не розголошуються.

Раніше міністр охорони здоров'я Максим Степанов розповів, коли українці зможуть придбати вакцини від COVID-19 в аптеках.

Подолати коронавірус: Євросоюз поділиться вакциною з бідними країнами

Подолати коронавірус: Євросоюз поділиться вакциною з бідними країнами

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
790
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація