Після перемоги Трампа на Кубі оголосили про масштабні військові навчання

Республіканець обіцяв зупинити "відлигу" між Гаваною та Вашингтоном.

На Кубі оголосили про початок загальнонаціональних військових навчань наступного дня після виборів президента США, на яких перемогу здобув республіканець Дональд Трамп.

Про це повідомляє Reuters.

Офіційно навчання не пов'язуються із перемогою Трампа, який обіцяв запинити процес "відлиги" у стосунках між США і Кубою, розпочатий Бараком Обамою. Кубинська влада поки що взагалі ніяк не відреагувала на результати виборів у свого північного сусіда.

Військові навчання призначені на 16-20 листопада. Газета правлячої Комуністичної партії Куби повідомляє, що їхня мета полягає у тому, "щоб підняти здатність країни до оборони і підготувати людей до того, щоб протистояти різним діям супротивника".

Куба проводить подібні військові навчання кожні кілька років, починаючи з 1980 року, часто у відповідь на моменти напруженості у відносинах із США.

Нагадаємо, що в липні минулого року Вашингтон і Гавана домовилися про відновлення дипломатичних відносин, які були заморожені в 1961 році. Раніше США пом'якшили санкції щодо Куби, зокрема, скасувавши деякі обмеження на поїздки американців на острів і розширивши доступ кубинців до фінансових інститутів США.

ВідеоАмериканці вразили весь світ вибором нового президента США

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: