Після терактів зі Шрі-Ланки масово почали висилати проповідників

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Влада вислала вже понад 200 ісламських проповідників.

Через серію вибухів на Шрі-Ланці влада країни вислала вже понад 600 іноземних громадян, серед яких близько 200 — ісламські проповідники.

Про це повідомляє AFP.

Міністр внутрішніх справ Шрі-Ланки Ваджир Абеіварден переконує, що проповідників ісламу видворили, оскільки у них були виявлені протерміновані візи, за які було накладено штрафи.

"З огляду на поточну ситуацію в країні, ми переглянули візову систему і ухвалили рішення посилити візові обмеження для релігійних проповідників", — розповів Абеевардена.

За даними уряду Шрі-Ланки, серія терактів у квітні була вчинена переважно місцевими проповідниками, які, як відомо, відвідували Індію і встановили там контакти з джихадистами.

Міністр не повідомив громадянства тих, хто був висланий, але поліція заявила, що численні іноземці, які протермінували свої візи, були з Бангладеш, Індії, Мальдівських островів і Пакистану.

Нагадаємо, від 21 квітня, коли в країні святкували католицький Великодень, у церквах та готелях Шрі-Ланки прогриміла серія скоординованих вибухів. Там запровадили надзвичайний стан. Відомо, що вибухи влаштували семеро терористів-смертників. У Міноборони Шрі-Ланки вважають, що це помста за теракт у мечетях Нової Зеландії

Спочатку поліція думала, що вибухи могли підготувати терористи-смертники радикального мусульманського об'єднання National Thowheeth Jama'ath. Згодом відповідальність на себе взяла "Ісламська держава".

За останніми даними кількість загиблих у терактах сягнула близько 260 осіб. Ще 500 людей були поранені. Серед загиблих є громадяни 13 країн. Як повідомлялося, двох головних підозрюваних уже затримали

ВідеоНа Шрі-Ланці почав діяти закон, який не дозволяє носити головні убори, що закривають обличчя

До таких дій влада країни вдалася після серії кривавих терактів під час святкування католицького Великодня тиждень тому. Дев'ять вибухів у церквах і готелях забрали життя 290 людей. У законі не зазначається жодних назв головних уборів, але мусульманські лідери уже розкритикували документ.  

На Шрі-Ланці почав діяти закон, який не дозволяє носити головні убори, що закривають обличчя

Залиште свій коментар

Вибір редакції