З'явилась перша версія серії смертельних вибухів на Шрі-Ланці

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Правоохоронці назвали ймовірних нападників.

Серію з восьми вибухів у церквах та готелях Шрі-Ланки могли підготувати терористи-смертники радикального мусульманського об'єднання National Thowheeth Jama'ath (NTJ). Про це повідомляє видання AFP з посиланням на місцеві правоохоронні органи.

Десять днів тому начальник поліції Шрі-Ланки Пуджут Джайасундара попереджав про те, що бойовики-смертники можуть планувати атаки на церкви. Таку інформацію йому надали від неназваної "іноземної розвідувальної служби".

Варто зазначити, що як мінімум два вибухи дійсно були здійснені терористами-смертниками. Влада країни скликала термінову нараду за участю командування армії, військово-повітряних сил і флоту.

NTJ - радикальна мусульманська група в Шрі-Ланці, яка минулого року стала відома у зв'язку з актом вандалізму щодо буддійських статуй. Однак, раніше організація не влаштовувала теракти.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, під час святкування католицького Великодня у церквах та готелях Шрі-Ланки прогриміла серія скоординованих вибухів. Пізніше стало відомо, що жертвами вибухів стали майже 200 людей, ще 500 були поранені. Серед загиблих не менше 35 іноземців.

МЗС України повідомляло, що українців серед жертв немає.

Також повідомлялося, що в країні ввели комендантську годину. Поліція і військові посилено патрулюють всю територію острова.

ВідеоМайже 160 людей загинули внаслідок вибухів на Шрі-Ланці

Вибухи пролунали в церквах і готелях у різних містах, саме коли багато християн святкують Великдень. Загинули майже 160 людей, ще півтисячі поранених. Кількість жертв у поліції постійно уточнюють. Вибухи пролунали в трьох церквах під час пасхальних служб та трьох готелях у містах Кохчайкаде, Баттікалоа, Негомбо та Коломбо.    

Майже 160 людей загинули внаслідок вибухів на Шрі-Ланці

Залиште свій коментар

Вибір редакції