Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Почалася історична зустріч між Кім Чен Ином і президентом Південної Кореї

Почалася історична зустріч між Кім Чен Ином і президентом Південної Кореї

Кім Чен Ин став першим за 65 років північнокорейським лідером, який перетнув кордон з Південною Кореєю.

На кордоні двох Корей - Південної і Північної - розпочалася зустріч лідерів двох країн. 27 квітня в прикордонному пункті Пханмунджом зустрілися лідер КНДР Кім Чен Ин і президент Республіки Корея Мун Чже Ін.

Пряму трансляцію цієї події вели всі провідні телеканали та інформаційні агентства планети.

Кім Чен Ин і Мун Чже Ін потиснули один одному руки і разом переступили межу між країнами. Лідер Північної Кореї став першим лідером країни за останні 65 років, який перетнув кордон з Південною Кореєю.

Перші переговори між двома лідерами Корейського півострова відбудуться у Будинку миру і Панмунджомі. Південна Корея заявила, що на саміті будуть обговорюватися "денуклеарізація Корейського півострова, встановлення постійного миру на Корейському півострові і розвиток міжкорейських відносин".

 

Нагадаємо, раніше лідер КНДР Кім Чен Ин заявив, що Північна Корея негайно зупинить усі ядерні і ракетні випробування і закриє свій ядерний полігон заради економічного зростання та миру на Корейському півострові. КНДР навіть запросили підписати договір про заборону ядерних випробувань, проте у США поки налаштовані скептично. Трамп сумнівається у покращенні відносин з Північною Кореєю і стверджує, що "до результатів далеко".

Раніше представник Південної Кореї, який перебував з візитом в Білому домі, розповів, що Кім Чен Ин передав Дональду Трампу пропозицію провести зустріч, і той відповів згодою. Повідомлялося, що "зустріч може відбутися ще до травня". Білий дім підтвердив готовність Трампа до переговорів. 

Відео Історичний захід: Кім Чен Ин завітав на концерт у Пхеньяні

Лідер КНДР відвідав перший за 13 років концерт південнокорейських виконавців. До північно-корейської столиці приїхали 11 колективів. У лютому делегація КНДР відправляла своїх артистів на Олімпійські ігри у Пхьончхані. Відносини між двома донині ворогуючими сусідніми країнами поступово налагоджуються.

Історичний захід: Кім Чен Ин завітав на концерт у Пхеньяні

Залиште свій коментар

Вибір редакції