Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Поклонська разом із Кадировим хочуть закопати тіло Леніна

На думку "няш-мяш" прокурорки, дивитися на труп у центрі столиці РФ є "негуманним і не по-людськи".

Лідер Чечні Рамзан Кадиров закликав поховати останки вождя більшовиків Володимира Леніна, які вже майже 100 років виставлені в Мавзолеї у центрі Москви.

Про це він написав у своєму Telegram.

"Я особисто переконаний, що досить витріщатися на труп Леніна. І керівника революції давно пора поховати, це і розумно, і людяно. Над тілом Леніна трудиться цілий науково-дослідний інститут. Біля його тіла чергує цілодобова охорона. Неправильно, що в самому серці Росії, на Красній площі, стоїть труна з мертвою людиною. Якщо рішення про поховання тіла Леніна буде прийнято, то воно буде найправильнішим з історичної точки зору", - наголосив лідер Чечні.

Водночас Кадиров зазначив, що вирішувати "питання про поховання Леніна повинен, звичайно ж, президент Росії Володимир Путін".

"Рішення про поховання не повинно бути вибірковим. Віддати землі потрібно як тіло Леніна, так і наїба імама Шаміля Хаджі-Мурата, голова якого донині зберігається в музеї Санкт-Петербурга", - додав він.

Своєю чергою самопроголошена депутат Держдуми Наталія Поклонська підтримала Кадирова на своїй сторінці у Facebook.

"Теж вважаю, що дивитися на труп в центрі столиці це щонайменше негуманно і не по-людськи. Невже перебування мертвого як експонату для масового огляду може принести в чиїсь серця радість і світлі почуття?" – написала вона, зауваживши, що ухвалення рішення про поховання означатиме новий етап "розвитку нашої Батьківщини з перевернутою сторінкою минулого і готовністю йти далі, пам'ятаючи уроки історії".

Поддерживаю Рамзана Ахматовича и тоже считаю, что смотреть на труп в центре столицы это по меньшей мере не гуманно и не ...

Опубликовано Натальей Поклонской 2 ноября 2017 г.

Нагадаємо, раніше після проведення опитування серед росіян у "Держдумі" розробили законопроект про поховання Леніна.

Залиште свій коментар

Вибір редакції