Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Поліція не може визначити мотиви стрільця з Лас-Вегаса

Стало відомо, що чоловік вів таємне життя.

Декілька днів тому, 2 жовтня, світ збентежила новина про стрілянину у Лас-Вегасі. Тоді Стівен Педдок розстріляв 58 безневинних людей, які завітали на фестиваль кантрі-музики. Цей інцидент став максимальним за кількістю жертв в Америці. До нього рекордною вважалася стрілянина у гей-клубі в Орландо. Нагадаємо, тоді загинуло 49 людей. Після свого жахливого вчинку Педдок застрілився і сам. Пройшло вже три дні, та ФБР і поліція досі не можуть зрозуміти мотивів вбивці.

Слідство натякає на певні «докази», що свідчать про те, що він спочатку не збирався себе вбивати і підготував план втечі. Що стало причиною зміни рішення, поки не зрозуміло.

Кілька останніх десятиліть Стівен Педдок жив у Неваді, був доволі забезпеченою людиною та продавав нерухомість. Однак весь цей час він також таємно скуповував зброю та набої. Вірогідно, що масове вбивство він готував протягом минулого року, оскільки саме в цей час було зроблено найбільшу кількість покупок. Також поліція не відкидає версію про існування спільника, бо такий арсенал зброї було б дуже важко доставити до готеля самотужки. Однак єдиною підозрюваною була подружка бандита, жителька Філіппін, яка на момент злочину перебувала у себе вдома. І навіть причетність Педдока до Ісламської держави практично нульова, хоча остаточно цю версію ще не відкинуто.

Нагадаємо, що ТСН.ua зібрав реакцію рідних на загибель найдорожчих для них людей, яких ті втратили за 15 хвилин того жахливого дня. 

ВідеоВрятував 30 людей під час стрілянини в Лас-Вегасі - історія Джонатана Сміта

Залиште свій коментар

Вибір редакції