Польща подовжила закриття своїх кордонів до середини квітня

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Заборона триватиме до 13 квітня.

Уряд Польщі ухвалив рішення подовжити закриття кордонів до 13 квітня.

Про це повідомив очільник МВС країни Маріуш Камінський, передає Onet.

За його словами, заборона не стосуватиметься вантажних перевезень, а діє лише на в’їзд іноземців.

"Ми посилили обмеження для поляків, які працюють з іншого боку кордону. У них є два дні, щоб стабілізувати свій професійний стан. Після цього періоду, якщо вони перетнуть кордон назад до Польщі, вони вирушать на 14-денний карантин. Тільки до п'ятниці вони можуть вільно перетинати цю межу", - підкреслив він.

Нагадаємо, 24 березня у Польщі через поширення нової коронавірусної інфекції COVID-19 вирішили обмежити вільне пересування громадян. Виходити у Польщі дозволено лише до магазину, аптеки й на прогулянку з собакою. Крім того, уряд країни обмежує зібрання людей: поряд не можуть перебувати понад дві особи за винятком членів однієї родини.

Нові карантинні правила будуть стосувати й під час проїзду у громадському транспорті. Так, для забезпечення дистанції між пасажирами, його тепер можна заповнювати лише наполовину. Попри це рух транспорту повністю поки не скасовують.

Відео З Польщі вирушили потяги з українцями, які не встигли повернутися до закриття кордонів

Загалом цього тижня з-за кордону в Україну повернулись 23 тисячі українців. Ще стільки ж бажаючих стоїть в черзі на повернення додому. Сьогодні в столицю прибувають 42 авіарейси з різних країн та п’ять спецпотягів із Польщі.Більше про коронавірус в Україні . Повні випуски дивіться на 1+1 video

З Польщі вирушили потяги з українцями, які не встигли повернутися до закриття кордонів

Залиште свій коментар

Вибір редакції