Порнозірки закликали влаштувати оргію кандидату в президенти США

Дата публікації
Перегляди
4669
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Порнозірки закликали влаштувати оргію кандидату в президенти США

Порнозірки оголосили війну Ріку Санторуму / Фото: AFP

Рік Санторум обіцяє заборонити "фільми для дорослих", бо це отруює шлюб і провокує насильство.

До кампанії проти екс-сенатора від штату Пенсільванія Ріка Санторума, який зараз виборює право стати суперником Барака Обами на президентських виборах від республіканців, підключилися американські порнозірки.

Санторум заявив, що в разі перемоги на виборах він має намір заборонити "фільми для дорослих", посилити заходи по боротьбі з порнофільмами в інтернеті, а також взяти під жорсткий контроль готелі та секс-шопи.

"Америка охоплена пандемією порнографії, яка отруює шлюб, погано впливає на відносини, провокуючи насильство щодо жінок, а також зростання проституції", - заявив на своєму офіційному сайті екс-сенатор.

Лідери порноіндустрії не залишилися в боргу і відповіли найконсервативнішому представнику Республіканської партії.

Вони заявили, що пропозиції політика поставлять на грань банкрутства зазначений бізнес. Крім того, пропозиції Санторума посягають на конституційні права американців - свободу слова.

У підсумку в Мережі з'явилося спеціальне відеозвернення порнозірок, які закликали своїх шанувальників до проведення масштабної акції проти "ренегата"-республіканця.

Флеш-моб призначений на 1 травня. "Актори", зокрема, такі порнозірки, як Еллі Хейз, Частіті Лінн і Шанель Престон, закликали людей, які поділяють їхню точку зору, влаштувати масовий публічний статевий акт. Для інформаційної підтримки акції вже створений спеціальний блог Wank Out 2012.

У відеозверненні "актори" досить переконливо заявляють, що запропоновані екс-сенатором заходи не принесуть бажаного результату, а заборона стане "бомбою" уповільненої дії, адже тоді в країні різко зросте число сексуальних злочинів.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4669
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація