Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Посол РФ у Британії пропонував мільярдні угоди бізнесмену, який фінансував Brexit

Мільйонер навіть їздив до Москви для вирішення бізнесових питань.

Британський бізнесмен Аррон Бенкс, який профінансував кампанію політика Найджела Фаража Leave.EU щодо виходу країни з ЄС, декілька разів зустрічався з російським послом.

Про це повідомляє The Guardian.

Саме Аррон Бенкс вклав у кампанію Leave.EU, яка займалася питаннями виходу Великої Британії з ЄС, близько 12 мільйонів фунтів стерлінгів. Під час підготовки референдуму, на якому 52% британців проголосували за вихід, Бенкс кілька разів зустрічався з російськими високопоставленими співробітниками посольства.

Одразу після запуску кампанії Leave.EU російський посол запропонував Бенксу отримати можливість підписати мільярдну угоду на купівлю копалень для добування золота у Росії. Бенксу запропонували інвестувати у шість російських компаній і отримати прибуток у мільярди доларів. 

У лютому 2016 року Аррон Бенкс поїхав до Москви, аби зустрітися з ключовими партнерами у справі інвестування у добування золота. Невідомо, чи дійсно мільйонер інвестував, проте у липні 2016 року на його сторінці у Twitter з'явилося повідомлення: "Я зараз купую золото і великі запаси копалин". 

Цікаво, що після референдуму у Великій Британії Бенкс і лідери кампанії Leave.EU почали регулярно їздити до Сполучених Штатів, де підтримували кандидата у президенти Дональда Трампа.

Нагадаємо, референдум за вихід Великої Британії з Європейського союзу відбувся 23 червня 2016 року. Тоді 51,9% британців висловили своє бажання покинути ЄС. Наразі Європейський союз та Британія узгодили терміни перехідного періоду та розпочали другий етап переговорів. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції