Посол США в ООН Ніккі Гейлі офіційно пішла у відставку

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Вона заявила, що надалі підтримуватиме Дональда Трампа.

Постійний представник США в Організації Об'єднаних Націй Ніккі Гейлі офіційно пішла з посади. 

Про це вона повідомила на спільному брифінгу з президентом США Дональдом Трампом, передає ABC.

"Це були вісім років напруженого часу, і я вірю в часові ліміти. Я думаю, ви повинні бути достатньо самовідданими, щоб знати, коли ви підете геть", - сказала вона, маючи на увазі період кар'єри від губернатора Південної Кароліни й до сьогодні.

Гейлі зазначила, що її відхід не пов'язаний з наміром балотуватися на посаду президента 2020 року. Вона навпаки запевнила, що підтримуватиме під час кампанії нинішнього главу держави - Дональда Трампа. 

Гейлі додала, що для урядового чиновника важливо розуміти, коли настає час йти геть і давати новим людям можливість проявити себе на тій чи іншій посаді. 

Ніккі Гейлі була губернатором Південної Кароліни від 2011 року. Її призначили послом Сполучених Штатів в ООН після обрання Дональда Трампа президентом в 2016 році. Протягом своєї кар'єри постійного представника США в ООН Гейлі висловлювала жорстку позицію щодо Росії та підтримувала введення санкцій. Так само Гейлі домагалася тиску на КНДР, а також покарання для тих, хто співпрацює з Північною Кореєю попри введені економічні обмеження. Тверду позицію вона відстоювала під час рішення про перенесення посольства США в Ізраїлі до Єрусалима, а також щодо санкцій проти Ірану.

Відео Постійний представник США при ООН заперечила, що відкриття посольства в Єрусалимі стало причиною кровопролиття

60 загиблих і понад 2700 поранених у Секторі Гази активізували Радбез ООН. Втім, термінове засідання спільним рішенням не закінчилось.  Сполучені Штати підтримали Ізраїль у тому, що дії військових проти палестинців були самозахистом. Сутички між палестинськими протестувальниками та ізраїльськими армійцями розпочалися через перенесення посольства США з Тель-Авіва в Єрусалим. 

Постійний представник США при ООН заперечила, що відкриття посольства в Єрусалимі стало причиною кровопролиття

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції