Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Посольство Ізраїлю закрило дипмісію в Україні через "фінансовий конфлікт"

Дипломати оголосили страйк.

Посольство Ізраїлю в Україні повідомило про закриття дипломатичної місії у зв'язку з рішенням Міністерства фінансів країни. Про це повідомляється на сторінці посольства у соцмережі Facebook.

"Через рішення Міністерства фінансів Ізраїлю порушити домовленості, які було узгоджено та підписано Генеральним директором Міністерства фінансів 21 липня 2019 року, та застосувати односторонню процедуру, що змінює протокол, який був протягом кількох десятиліть, ми змушені закрити дипломатичну місію. Консульські послуги не надаватимуть, і ніхто не матиме права в'їхати до посольства/консульства", - йдеться у повідомленні.

У дипломатичному відомстві додали, що змушені вжити таких заходів, бо "життєвим інтересам держави Ізраїль заподіяно шкоду".

"Ізраїльські дипломати зобов’язані постійно намагатися посилити силу та стійкість Ізраїлю. На жаль, рішення Міністерства фінансів не залишає нам іншого вибору, як вжити вищезазначених заходів, оскільки життєвим інтересам держави Ізраїль заподіяно шкоду. Ми сподіваємось, що цю кризу буде вирішено якнайшвидше", - уточнили у повідомленні.

Зазначається, що працівники МЗС і Міністерства оборони Ізраїлю сьогодні почали страйк в ізраїльських дипломатичних представництвах за кордоном. Припинено надання консульських послуг, зачинено КПП на кордонах з Палестиною. Крім того, тимчасово припинено оформлення експортних оборонних поставок, а також роботу з підготовки офіційних і робочих візитів ізраїльських посадових осіб до інших держав.

Конфлікт стався через рішення Міністерства фінансів країни стягнути податок із представницьких витрат дипломатів, не підкріплених квитанціями. У спільній заяві робочих комітетів МЗС і Міноборони, поширеній увечері в понеділок, цей крок охарактеризовано як серйозний удар по заробітку ізраїльських дипломатичних і військових представників.

Нагадаємо, 26 лютого українське МЗС повідомляло, що Україна може скасувати безвізовий режим з Ізраїлем. 

Відео Родичі затриманих у Лівії моряків звертаються за допомогою до українських дипломатів

Вони пікетують адміністрацію Президента і ходять на прийоми у Міністерство закордонних справ. Родичі ув'язнених у Лівії моряків кажуть, що втрачають надію побачити своїх чоловіків, синів та батьків живими. Екіпажі двох суден - танкера "Рута" та  "Капітан Хайям" - вже більше 2,5 років сидять у в'язниці. Чи робить щось Україна, аби визволити своїх громадян - у сюжеті.  

Родичі затриманих у Лівії моряків звертаються за допомогою до українських дипломатів

Залиште свій коментар

Вибір редакції