Постійна Рада ОБСЄ ухвалила декларацію з приводу терактів у Парижі

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Постійна Рада ОБСЄ ухвалила декларацію з приводу терактів у Парижі

57 держав-учасниць Постійної Ради ОБСЄ засудили тероризм / Reuters

57 держав-учасниць заявили, що вони єдині в боротьбі проти екстремізму.

На спеціальному засіданні Постійної Ради ОБСЄ з приводу терактів у Парижі 57 держав-учасниць заявили, що вони єдині в боротьбі проти тероризму і насильницького екстремізму, підкресливши, що тероризм не може і не повинен асоціюватися з будь-якою релігією, національністю або цивілізацією.

Про це йдеться у декларації щодо засудження терактів у французькій столиці, ухваленій на сьогоднішньому засіданні, повідомляє прес-служба ОБСЄ.

Держави-учасниці висловили щирі співчуття родинам і близьким загиблих, а також народу та уряду Франції, побажавши якнайшвидшого одужання постраждалим.

Постійна рада ОБСЄ засудила жорстокі акти насильства проти невинних людей і наголосила на необхідності притягнення винних до відповідальності.

Теракти у Парижі

Декларація підкреслює, що тероризм можна перемогти лише за допомогою тривалого і всеосяжного підходу, що включає активну участь і співробітництво всіх держав і міжнародних та регіональних організацій у перешкоджанні та знищенні терористичної діяльності.

Держави підтвердили свою рішучість "захищати фундаментальні принципи, на яких ґрунтується ОБСЄ, і здійснювати всі зобов'язання в рамках ОБСЄ, зокрема тих, які пов'язані з боротьбою з тероризмом".

В ОБСЄ також наголосили на повазі до прав людини і верховенства закону, утвердженні толерантності та недискримінації, взаємної поваги і взаєморозуміння в "наших суспільствах".

Нагадаємо, у Франції бойовики вчинили теракти у передмісті столиці Сен-Дені в ніч на 14 листопада. У концертному залі "Батаклан" бойовики взяли заручників, а біля футбольного стадіону "Стад де Франс" прогриміли три вибухи. Жертвами нападів стали щонайменше 129 осіб.

Наступна публікація