Постійні ротації в Білому домі викликають "головний біль"  у РФ – Reuters

Російські урядовці вже не сподіваються на покращення відносин. 

Перестановки в Адміністрації президента США Дональда Трампа викликають у російських чиновників головний біль. Про це повідомляє агенція Reuters із посиланням на власні джерела серед російських урядовців.

Журналісти відзначають, що російська еліта очікувала на відлигу в російсько-американських відносинах через обрання Трампа президентом, однак очікування на це різко впали.

"Ніхто більше не звертає уваги або очікує будь-яких покращень", - сказав неназваний співрозмовник, близький до російського уряду, який дав коментар на умовах анонімності, оскільки не має повноважень обговорювати зовнішньополітичні питання.

Використовуючи  народний вислів про те, як "турбулентність" в Білому домі сприймають в офіційних колах Москви, джерело сказало: "Собака гавкає, караван рухається далі".

Російські чиновники, які намагаються взаємодіяти з адміністрацією США щодо загальних організаційних питаннь, приватно кажуть, що турбулентність в Білому домі викликає головні болі, оскільки вони не знають, з ким спілкуватися, або можуть чекати тижнями відповідей на свої запитання.

Утім, є серед російських чиновників і ті, хто особливо не переймається через зміни в Білому домі, адже вважають, що призначені Трампом люди навряд змінять курс відносин між США та РФ.

"Мені здається, що ніхто в Москві особливо не зацікавлений у кадрових змінах у Вашингтоні", - сказав неназваний колишній високопосадовець, який знайомий з думкою Кремля.

Примітно, що лише з початку 2017 року з Білого будинку звільнився радник Трампа з нацбезпеки Майкл Флінн, прес-секретар Шон Спайсер та директор з зв'язків адміністрації президента Ентоні Скарамучі. Останній пропрацював на посаді всього 10 днів 

Залиште свій коментар