Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Поранені в Сирії "вагнерівці" помирають у госпіталях Міноборони Росії - Bloomberg

За непідтвердженими даними, у Сирії загинули понад 200 росіян.

Поранених під час обстрілу в Сирії росіян із приватного військового загону "Вагнер" доправили до Москви та Санкт-Петербурга й нині лікують у госпіталях Міноборони РФ.

Про це пише Bloomberg із посиланням на два джерела у військових колах.

Скільки саме поранених привезли із Сирії, невідомо. Є інформація, що деякі з них уже померли в російських госпіталях.

Нагадаємо, удар по колоні росіян у Сирії 7 лютого здійснили коаліційні сили на чолі зі США. Повідомлялося про понад 200 загиблих, точних даних немає. Серед них - жителі міста Асбест Свердловської області 38-річний Станіслав Матвєєв та 45-річний Ігор Косотуров. Також загинув активіст незареєстрованої партії "Інша Росія" Кирило Ананьєв. Його однопартійці також зазначили, що поранених із Сирії доправили до Москви та Санкт-Петербурга.

Російське законодавство забороняє найманство за гроші для участі в бойових діях на території інших країн. За цей кримінальний злочин мають карати позбавленням волі від трьох до семи років.

ВідеоІз сотень можливих загиблих у Сирії вдалося дізнатися кілька імен

Американські військові показали відео удару по колоні, в якій, імовірно, були російські військові. За різними даними, загиблих могло бути кілька сотень. Але вдалося дізнатися лише вісім імен. Все тому, що у Сирії воює формально не існуюча приватна військова компанія, і її бійці Москвою не визнані.

Із сотень можливих загиблих у Сирії вдалося дізнатися кілька імен

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції