Потоп у Підмосков'ї: люди знайшли свої елітні авто у фекаліях

Їм довелося діставатися до машин в брудній воді.

У російському Підмосков'ї досі розбираються із наслідками потужної зливи. В одному з житлових комплексів кілька десятків елітних авто виявилися залитими стічними водами.

Автовласники готують судові позови, повідомляє телеканал "Дождь".

Вода в підземному паркінгу піднялася так швидко, що багато власників авто не змогли дістатися до своїх машин, салони яких залило.

У воді і фекаліях плавали архіви батька-архітектора однієї з мешканок комплексу, дорогі італійські штори, елітні меблі та автомобіль за 2,5 млн. Одній з автовласниць пощастило, тому що їй вдалося, затиснувши ніс, босоніж по коліна в каламутній воді, пройти до своєї машини і вивезти її з затопленого паркінгу.

"Мені довелося зняти взуття і я йшла цим брудом, в якому плавали недопалки і прокладки хвилин 30-40, і води мені було просто по коліно. Я коли дісталася, я бачу, що машина — ось буде ще 5 сантиметрів, і я не зможу поїхати, там буде вода", — розповіла Катерина Макатинська.

Дізнавшись про потоп, мешканці бігли на парковку босоніж і навіть на велосипедах.

30 червня Підмосков'я залило потужною зливою - за день випало більше половини місячних опадів. В результаті удару блискавки помер 33-річний чоловік.

ВідеоМоскву накрило найпотужнішим за останні десятиліття штормом

Залиште свій коментар