Повернення на Місяць: Трамп підписав "директиву № 1" про дослідження супутника Землі

Дата публікації
Перегляди
1827
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Повернення на Місяць: Трамп підписав "директиву № 1" про дослідження супутника Землі

Фото: Reuters

Директива, за словами Трампа, переорієнтує американську космічну програму на дослідження та відкриття людства.

Президент США Дональд Трамп підписав "директиву номер один" щодо космічної політики країни, згідно з якою Сполучені Штати відсилатимуть астронавтів на Місяць, у тому числі з метою підготовки наступних тривалих польотів у космос.

Про це пише Укрінформ.

"Директива, яку я підписую сьогодні, переорієнтує американську космічну програму на дослідження та відкриття людства. Це важливий крок для повернення американських астронавтів на Місяць – вперше з 1972 року", - заявив американський лідер.

Він підкреслив, що мета цієї місії - не тільки встановити прапор та залишити сліди на поверхні супутника Землі, але й "створити основу для можливих місій до Марса і очевидно, колись, до багатьох інших далеких світів".

"Президент дослухався рекомендацій Національної космічної ради, і він змінить нашу космічну політику, щоб допомогти Америці стати рушійною силою в космічній галузі, отримувати нові знання про космос, а також стимулювати неймовірні технології", - заявив заступник речника "Білого дому" Хоган Гідлі.

Супермісяць: користувачі заполонили Інтернет світлинами видовищного явища

Супермісяць: користувачі заполонили Інтернет світлинами видовищного явища

Нагадаємо, що раніше США, СРСР (потім Росія - ред), Китай, Європейське космічне агентство реалізовували проекти дослідження Місяця. Але висадити астронавтів на супутнику Землі вдавалося лише американським експедиціям у 1969-му, 1971-му й 1972-му роках. Останніми, хто побував на Місяці, були астронавти місії Аполон-17 у грудні 1972 року. Вони провели там більше трьох діб (майже 75 годин) й успішно повернулися на Землю зі зразками місячної породи.

Нагадаємо, що раніше користувач сайту обміну відероликами Vimeo, відомий під ніком harrisonicus, змонтував короткометражний фільм про політ і висадку на Місяць — з багатьох тисяч фотографій, опублікованих на сторінці "Архів Аполлона".

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Космічна Одіссея
Дата публікації
Перегляди
1827
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація