Правозахисники не знайшли Плотницького у СІЗО "Крєсти"

Правозахисники не знайшли Плотницького у СІЗО "Крєсти"

Екс-ватажок "ЛНР" може утримуватися в іншому слідчому ізоляторі.

У СІЗО № 1 у Санкт-Петербурзі ("Крєсти") заперечують, що у них утримується колишній ватажок угруповання "ЛНР" Ігор Плотницький.

Про це у коментарі телеканалу "Дождь" повідомив член Громадської спостережної комісії Роман Ширшов після відвідування слідчого ізолятора.

"Я сьогодні туди [в СІЗО №1 у Петербурзі] заходив і список людей надав, з якими хотів поспілкуватися. Сказали, що Плотницького немає", — зазначив правозахисник.

Ширшов сказав, що має намір зателефонувати до Федеральної служби виконання покарань та дізнатися, чи Плотницький перебуває в якому-небудь іншому ізоляторі.

Нагадаємо, впливовий луганський терорист Владлен Заруба нещодавно заявив, що один із підписантів мінських домовленостей, ватажок луганських бойовиків Ігор Плотницький сидить у петербурзькому СІЗО "Хрести".

Відео Ватажок луганських бойовиків Плотницький може сидіти у петербурзькому СІЗО "Крести"

Про це повідомив один з впливових луганських терористів Владлен Заруба. Зірка Плотницького закотилась торік, коли його усунули від влади внаслідок перевороту у Луганську, за яким стояла ФСБ. З того часу сліди Плотницького загубились. Дехто з бойовиків відкрито звинувачував колишнього ватажка у розкраданні грошей, якими Росія фінансувала луганське угруповання.

Ватажок луганських бойовиків Плотницький може сидіти у петербурзькому СІЗО "Крести"

Деякі з бойовиків відкрито звинувачували колишнього ватажка у розкраданні грошей, якими Росія фінансувала луганське угруповання. Приводили і такий факт - дружина Плотницькогої контролювала мережу продуктових міні-маркетів, де продавали гуманітарну допомогу з Росії, яку повинні були безкоштовно роздавати місцевим жителям.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів