Плотницький у "Крєстах": Бойовики повідомили про утримання екс-ватажка в петербурзькому СІЗО

Плотницький у "Крєстах": Бойовики повідомили про утримання екс-ватажка в петербурзькому СІЗО

Офіційно цієї інформації поки не підтверджують

Жорстке приземлення. Один з підписантів мінських домовленостей, ватажок луганських бойовиків Ігор Плотницький сидить у петербурзькому СІЗО "Крєсти".

Про це повідомив впливовий луганський терорист Владлен Заруба.

Зірка Плотницького "закотилась" торік, у листопаді, коли його усунули від влади внаслідок перевороту у Луганську, за яким стояла ФСБ. З того часу сліди Плотницького загубились. Востаннє його бачили в аеропорту Шереметьєво у Москві, куди він нібито добровільно утік з Луганська.

Дехто з бойовиків відкрито звинувачував колишнього ватажка у розкраданні грошей, якими Росія фінансувала луганське угруповання. Наводили й такий факт - дружина Плотницького контролювала мережу продуктових міні-маркетів, де продавали гуманітарну допомогу з Росії, яку мали безкоштовно роздавати місцевим мешканцям.

Офіційних підтверджень того, що Плотницький наразі у "Крєстах" поки що немає. 

Відео Ватажок луганських бойовиків Плотницький може сидіти у петербурзькому СІЗО "Крести"

Про це повідомив один з впливових луганських терористів Владлен Заруба. Зірка Плотницького закотилась торік, коли його усунули від влади внаслідок перевороту у Луганську, за яким стояла ФСБ. З того часу сліди Плотницького загубились. Дехто з бойовиків відкрито звинувачував колишнього ватажка у розкраданні грошей, якими Росія фінансувала луганське угруповання.

Ватажок луганських бойовиків Плотницький може сидіти у петербурзькому СІЗО "Крести"

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів