Президент Ірану здійснить перший візит до Європи після зняття санкцій

Президент Ірану відвідає Італію, а потім одразу Францію.

Іранський лідер Хасан Рухані відвідає Італію і Францію наступного тижня, що стане його першою поїздкою до Європи після скасування санкцій.

Як повідомляє Reuters з посиланням на джерело в дипломатичних колах, президент Ірану відвідає Італію 25-26 січня, а потім одразу - до Парижа. Візит до Франції запланований на 27 січня.

Повідомляється, що у перший день в Італії Рухані зустрінеться з президентом країни, прем'єр-міністром і лідерами бізнесу. У другий день він також планує зустрітися з Папою Римським Франциском.

Нагадаємо, 16 січня США і ЄС скасували режим санкцій щодо Ірану. Це сталося одразу після доповіді МАГАТЕ, яка підтвердила виконання Іраном своїх зобов'язань щодо ядерної програми

Скасуванню санкції передувало підтвердження від Вашингтона, що Іран залив бетоном центральну частину ядерного реактора в місті Арак і, таким чином, виконав одну з ключових умов угоди із "шісткою" міжнародних посередників.

14 липня 2015 року Іран і шістка західних країн узгодили історичну ядерну угоду, згідно з якою, Іран бере на себе зобов'язання за жодних умов не прагнути до володіння, розробки й отримання доступу до будь-якого виду ядерної зброї. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: