Президент Німеччини влаштував щедрий прийом задля подяки волонтерам

Тисячі волонтерів з'їхалися з усієї країни.

Високий прийом для німецьких волонтерів влаштував президент Німеччини. Цьогоріч подякувати за безплатну і корисну роботу ентузіастам прийшла також і канцлерка Ангела Меркель, йдеться в ТСН.16.45.

Червона доріжка президентського палацу розстелена для волонтерів та ентузіастів, що з'їхалися зі всієї країни.

Президент Йоахім Гаук, перша леді та вперше канцлер Ангела Меркель знайомляться і розпитують про їхні будні. Саме волонтери допомогли країні дати лад потужній хвилі міграції.

"Якщо зважати на ЗМІ і на критиків, які тільки і критикують уряд і особисто канцлера Меркель за прийом біженців, то дійсно складається враження, що нічого у нас не виходить. Насправді ж у кожному місті і громаді і досі багато волонтерів, які допомагають біженцям інтегруватися в німецьке суспільство. І це тільки одна частина волонтерської роботи. Багато де люди готові безкоштовно проносити користь іншим людям", - зауважив президент.

ВідеоПрезидент Німеччини влаштував урочистий прийом для волонтерів

Такий щедрий прийом президент Німеччини Йоахім Гаук влаштовує вже 5 раз поспіль. І щороку кількість гостей тільки збільшується. От зараз тут гуляє 5 тисяч запрошених волонтерів. Це свято продовжиться днем відкритих дверей для кожного. Щоби кожен громадянин міг прийти і подивитися, де живе і як працює президент Німеччини.

Каденція Йоахіма Гаука завершується і він настійливо радить наступнику продовжити традицію президентських прийомів для волонтерів.

Залиште свій коментар

Наступна публікація