Президент Єгипту наказав вжити всіх заходів для пошуку уламків літака

Буде негайно розпочато розслідування причин зникнення літака.

Президент Єгипту Абдель Фаттах ас-Сісі дав розпорядження міністерству цивільної авіації, пошуково-рятувальному центру армії, ВМФ і ВПС прийняти всі необхідні заходи для пошуку уламків літака EgyptAir.

Про це повідомляє Reuters.

Ас-Сісі також наказав слідчому комітету, сформованому міністерством цивільної авіації, негайно розпочати розслідування причин зникнення літака.

Офіційно причин зникнення ніхто не називає. За інформацією джерел деяких ЗМІ, літак впав у море поблизу грецького острова Карпатос. Греки нібито бачили в небі якусь вогненний спалах. До пошуків приєднується військова авіація цієї країни.

У EgyptАir тим часом повідомляють, що з борту йшов сигнал через дві години після зникнення.

"Ми можемо сказати, що зв'язок зник у певний момент і в певному районі. Зараз ведуть пошуки. Збройні сили заявили, що вони не отримували сигнал тривоги, а просто сигнал. Зараз ми перевіряємо", - заявив прем'єр-міністр Єгипту Шериф Ісмаїл.

Останню зв'язок з літаком тримали грецькі диспетчери. За їх словами, під час контакту пілот зниклого лайнера був у хорошому настрої.

Міністр оборони Греції заявляє, що перед зникненням з радарів літак зробив кілька дивних маневрів. Спершу повернувся на 90 градусів вліво, а потім різко розвернувся на 360 градусів. Міністр цивільної авіації Єгипту Шериф Фатхі висуває перші припущення.

"Ситуація може вказувати – наголошую – може, тому що не хочу спекулювати. Якщо проаналізувати все належним чином, то ймовірність терористичної атаки вище, ніж технічні несправності", - заявив чиновник.

Версії теракту не заперечують і на Заході. Вже озвучив її і глава російської ФСБ. Однак жодна з терористичних організацій відповідальності на себе не взяла.

Тим часом з'являються перші новини з місця пошуків зниклого лайнера. За 370 кілометрах на південь від грецького острова Крит знайшли два пластикових фрагмента, які можуть бути частинами борту.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: