Виробники "Аеробуса" вирушили в Єгипет шукати зниклий рейс MS804

Також у Каїр вилетіли родичі людей, котрі перебували на облавку літака.

На новини майже без надії чекають у паризькому аеропорту "Шарль де Голль". Там зібралися родичі пасажирів літака, який минулої ночі не долетів із Парижа до Каїра, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Цими людьми тут опікується команда психологів. Кризовий центр працює у готелі "Меркюр" поблизу терміналу, діє гаряча телефонна лінія.

Фахівці нарікають, що родичам бракує інформації.

"Треба зрозуміти, що відбувається щось жахливе. Ніхто не сказав цим сім'ям віч-на-віч, що літак розбився і їхні родичі загинули. Тож ці люди зараз досі в очікуванні інформації. Мені здається важливим, щоб рідних зібрали і поговорили з ними на офіційному рівні", - наголосив генсек національної федерації жертв катастроф Стефан Жике.

Частина родичів вирушила в Єгипет, аби бути ближче до місця пошуків. Туди ж із Тулузи з головного офісу вилетіли й фахівці концерну "Аеробус". Вони аналізуватимуть усю інформацію про потенційні технічні проблеми, які міг мати літак.

Як уже повідомлялося, літак залишив Шарль-де-Голль з 20-хвилинною затримкою, і нещодавно стало відомо, що причиною було запізнення на рейс однієї єгипетської родини. Дуже емоційний коментар дала французькому телебаченню співробітниця терміналу 2, до якого помилково цю родину привіз таксист. Йдеться про родину з п'ятьма дітьми, чотирма дівчатами і одним хлопчиком. Хоча реєстрація на рейс мала от-от закінчитися, співробітниця терміналу вирішила зробити виняток для цієї родини, подзвонила у термінал 1 і попросила EgyptAir зачекати цих пасажирів. Сьогодні жінка зізналася, що відчуває відповідальність за долю цих людей.

Тим часом спеціальна слідча комісія аналізує записи відеоспостереження, аби виявити можливу підозрілу поведінку певних пасажирів, адже версію теракту не відкидають.

Кореспондент ТСН Марія Єщенко

ВідеоРідні пасажирів літака EgyptAir чекають у паризькому аеропорту "Шарль де Голль"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: