Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Призначений губернатором екс-охоронець Путіна попросився назад до Москви

Євген Зінічев попросив перевести його на іншу роботу через сімейні обставини.

Колишній охоронець Путіна, призначений на посаду губернатора Калінінградської області, попросив російського президента перевести його на іншу роботу до Москви.

Про це розповів прес-секретар президента Дмитро Пєсков, пише "Інтерфакс".

"Виконувач обов'язків губернатора Калінінградської області Євген Зінічев звернувся до президента РФ Володимира Путіна з проханням за сімейними обставинами перевести його на іншу роботу. Президент задовольнив це прохання", - розповів він.

Також Путін прийняв очільника уряду Калінінградській області Антона Аліханова і призначив його виконувачем обов'язків губернатора області.

"Відповідний указ буде підписаний найближчим часом", - наголосив Пєсков.

Як уточнив Путін під час зустрічі, Зінічев попросив його повернути за сімейними обставинами до Москви. "У таких випадках наполягати на іншому не можна", - додав глава РФ.

Нагадаємо, раніше калінінградські ЗМІ дізналися, що новий губернатор області Євген Зінічев є колишнім співробітником ФСБ, а за знаком Зодіаку він – Лев.

Пізніше також стало відомо, що Євген Зінічев декілька років працював в Службі безпеки президента Росії. У біографічній довідці на офіційному сайті уряду Калінінградської області повідомляється лише, що з 1987 по 2015 рік Зиничев "служив на різних посадах в органах державної безпеки", в 2015-2016 роках очолював управління ФСБ по Калінінградській області.

Залиште свій коментар

Вибір редакції