Екс-охоронець Путіна переміг на виборах губернатора Тульської області

Силовик, який брав участь в окупації Криму, очолить область. 

За результатами  обробки 100% бюлетенів в Тульській області на виборах глави Тульської області РФ переміг тимчасовий виконувач обов'язків глави регіону та колишній співробітник служби охорони президента РФ Олексій Дюмін.

Очільник обласної виборчої комісії Сергія Костенко повідомив, що за Дюміна проголосували понад 461 тисячі виборців - це 84,17% від числа усіх виборців, які взяли участь у голосуванні, пише "Інтерфакс".

Дюмін переміг із значним відривом. Так, кандидат Олег Лебедєв, який  представляє КПРФ, отримав 7,53% голосів, Олег Веселов від "Комуністів Росії" - 3,41% голосів, Микола Огольцов від "Російської партії пенсіонерів" - 2,92% голосів. Явка за підсумками голосування склала 45,5%.

Дюмін керує регіоном з лютого 2016 року, його призначив президент Путін. Він служив в ФСО і Службі безпеки президента, а також був ад'ютантом Путіна. Згодом він пішов працювати в Головне розвідувальне управління та брав участь в операції з окупації Криму, після чого дослужився до заступника Міністра оборони.

Нагадаємо, що в неділю, 18 вересня, у Росії відбулося голосування на виборах до нижньої палати парламенту – Державної думи.

Москва вперше організувала вибори до свого парламенту на окупованих українських територіях – в Криму і Севастополі. Україна відмовила Росії в організації виборів на своїй території. Відмова стосується і російських дипломатичних представництв – посольства і консульств.

ВідеоВ інтернеті з'явилось відео підкладання голосів на виборах до російської Держдуми

Залиште свій коментар

Наступна публікація