Путін не дивився інтерв’ю підозрюваних в отруєнні Скрипалів - Пєсков

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У Кремлі зазначили, що про деякі новини російському президенту таки доповіли.

Президент Росії Володимир Путін навряд чи повністю дивився інтерв’ю підозрюваних в отруєнні Скрипалів росіян Олександра Петрова та Руслана Боширова, однак певну інформацію про суть розмови знає.

Про це російським журналістам заявив прес-секретар російського президента Дмитро Пєсков, передає ТАСС.

"Я поки не знаю, дивився чи ні. Напевно, цілком навряд чи він дивився, я не думаю, що у нього був час. Хоча новинні якісь повідомлення, звичайно ж, йому доповідали у вигляді дайджестів", - розповів Пєсков.

Він також назвав абсурдними звинувачення Лондона у зв’язку Петрова та Боширова з російською владою.

"Дорікати Росії у брехні після виступу двох російських громадян - це так само абсурдно, тому що це прості громадяни, вони теж не мають стосунку до держави", - підкреслив Пєсков.

Нагадаємо, підозрювані в отруєнні Скрипалів росіяни Олександр Петров і Руслан Боширов у четвер, 13 вересня, дали інтерв'ю російському пропагандистському виданню Russia Today. Під час розмови вони розповіли, що начебто займаються підприємництвом, а в Солсбері їздили "як туристи", аби подивитися на пам'ятки і "відірватися".

ВідеоМей назвала інтерв’ю росіян, підозрюваних в отруєнні Скрипалів, брехнею

Інтерв’ю двох росіян, підозрюваних в отруєнні Скрипалів британська прем’єрка назвала брехнею та відвертою фальсифікацією. За словами Терези Мей, британську громадськість мають за дурнів, а поява отруйників перед камерами кремлівського каналу є образою для постраждалих від токсичного нападу.

Мей назвала інтерв’ю росіян, підозрюваних в отруєнні Скрипалів, брехнею

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції