Путін пожалівся, що не бачить кроків назустріч від ЄС

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Глава РФ заговорив, що хоче діалогу із європейськими партнерами. 

Президент Росії Володимир Путін напередодні свого візиту до Греції опублікував статтю у місцевій газеті "Катімеріні", в якій розповідає про відносини між РФ та Євросоюзом.

Текст російською опублікувала прес-служба Кремля.

На думку російського лідера, між Росією і Євросоюзом немає нерозв'язних суперечностей, але для повернення до багатопланового партнерства нібито необхідно лише "відмовитися від порочної логіки гри в одні ворота".

Він додав, що співпраці та дружбі Росії із Грецією заважає спад у відносинах РФ із ЄС.

"На жаль, подальшому зміцненню нашої співпраці заважає спад у відносинах Росії і Євросоюзу, що негативно відбивається на динаміці двостороннього товарообігу", - пише Путін.

Також глава РФ додав, що хоче побудувати партнерський діалог із колегами з європейських країн, однак не бачить кроків назустріч.

"Росія виходить з необхідності вибудовування рівноправного, справді партнерського діалогу з Євросоюзом з найширшого кола питань: від візової лібералізації до формування Енергоальянсу. Однак зустрічної готовності йти таким взаємовигідним і перспективним шляхом у європейських колег ми поки не бачимо", - додав він.

Нагадаємо, раніше посол України при Раді Європи Дмитро Кулеба заявив про те, що Євросоюз не планує знімати санкції із Російської Федерації у зв'язку із звільненням української льотчиці Надії Савченко.

Також він наголосив, що нічого окрім звільнення ГРУвців Єрофеєва та Александрова Україна не обіцяла РФ в обмін на Савченко.

Натомість глава МЗС Росії Сергій Лавров заявив, що Кремль не обговорював і не збирається обговорювати критерії скасування санкцій проти країни. Він називає абсурдом, що скасування санкцій Євросоюз прив'язує до виконання Мінських угод. Російський міністр додав, що влада Російської Федерації не буде поступатися "національними інтересами" під тиском санкцій. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції