Путін уник відповіді на запитання про доньку-танцівницю

Глава РФ сказав, що його дочки живуть у Росії.

Президент Росії Володимир Путін під час прес-конференції ухилився від відповіді на запитання, чи є танцівниця і член вченої ради МДУ Катерина Тихонова його дочкою.

ЗМІ повідомляли, що Тихонова, яка очолює масштабний проект по розширенню МДУ, є донькою Путіна. Російський лідер не дав прямої відповіді на це запитання, але сказав, що пишається обома доньками, які живуть в Росії.

"Я читав в Інтернеті і виданнях про Катерину Тихонову. Різні речі читав... І зовсім нещодавно стверджували, що мої доньки отримують освіту за кордоном і живуть за кордоном. Вони живуть у РФ і ніколи нікуди не виїжджали... Я ними пишаюся. Вони продовжують навчатися і працюють", - сказав Путін, додавши, що не обговорює питань, пов'язаних із сім'єю.

При цьому, він прокоментував проект, яким займається Тихонова в МДУ.

"Проект університету – незалежно від прізвища – це ініціатива ректора", - заявив Путін.

За його словами, його доньки "ніколи не були зірковими дітьми, які не отримували задоволення від того, що на них спрямовано софіти".

Зауважимо, що ТСН.uа веде текстову трансляцію прес-конференції.

Нагадаємо, раніше агенція Reuters опублікувала розслідування, в якому йдеться, що 29-річна дочка Путіна Катерина живе під прізвищем Тихонова. Нещодавно вона вийшла заміж за Кирила Шамалова, сина давнього друга Путіна, співвласника банку "Росія". 

Подружжю належить низка дорогих акцій, а також вілла з величезним парком на півдні Франції. Журналісти розповіли, що в Москві Катерина займається проектами в університеті, у тому числі підписує мільйонні контракти з державними організаціями.

Прес-секретар Путіна Дмитро Пєсков не коментував інформацію про те, є чи Тихонова дочкою президента, оскільки це "не входить у коло його обов'язків".

ВідеоПутін розповів про життя і досягнення доньок

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: