Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Радбез ООН засудив запуск балістичної ракети КНДР

Члени Ради Безпеки закликали КНДР припинити агресивну поведінку.

Члени Радбезу ООН засудили запуск балістичної ракети КНДР.

Про це йдеться в заяві для преси, яку Укрінформ отримав від Місії України при ООН.

Члени Радбезу ООН стурбовані дестабілізуючою поведінкою КНДР і нехтуванням нею рішень Ради Безпеки ООН через проведення запусків балістичних ракет та в порушення міжнародних зобов'язань.

У заяві також підкреслюється вимога до КНДР негайно припинити подальшу агресивну поведінку, яка призводить до збільшення напруження в регіоні.

У Радбезі підкреслили, що продовжать "уважно стежити за ситуацію й застосовувати подальші важливі заходи, включаючи санкції".

У РБ ООН також підтвердили важливість підтримання миру й стабільності на Корейському півострові та висловили свою прихильність до "мирного дипломатичного й політичного врегулювання ситуації".

Нагадаємо, що раніше Росія наклала вето на заяву Ради Безпеки ООН, яка засуджувала останні ракетні випробування КНДР та могла серйозно вплинути на керівництво країни і попередити його від подальших пусків ракет.

Фотогалерея Вишколені солдати і ракета для субмарин: масштабний парад у КНДР до Дня сонця у фотографіях (15 фото)

Нагадаємо, раніше президент США Дональд Трамп заявив, що Вашингтон і Пекін спільно працюють над врегулюванням ситуації щодо ядерної програми КНДР.

Радник з національної безпеки США Герберт Раймонд МакМастер заявив, що зараз вже існує консенсус, в тому числі і з Китаєм, про те, що подальші ракетні випробування Північної Кореї не можна терпіти.

16 квітня після масштабного параду і на тлі загострення відносин з США Північна Корея спробувала провести чергове випробування ракети, але її пуск виявився невдалим, про що повідомили південнокорейські військові. В той же час сама КНДР, як зазначають ЗМІ, не звітувала про недільному запуску ракети.

Президенту США Дональду Трампу і його військовій команді доповіли про невдалий запуск ракети КНДР, але Трамп не прокоментував цей інцидент.

Reuters з посиланням на американського чиновника повідомило, що КНДР, з високою часткою ймовірності, запустила не міжконтинентальну балістичну ракету. Однак, в той же час, визначення типу ракети все ще в процесі.

Південна Корея пообіцяла "рішуче відповісти на "провокації" з боку Північної Кореї. Про це заявив міністр оборони Республіки Корея Кім Гванджин.

Відео Північна Корея показала черговий ролик знищення Сполучених Штатів

Залиште свій коментар

Вибір редакції