Радбез ООН засудив запуск балістичної ракети КНДР

Члени Ради Безпеки закликали КНДР припинити агресивну поведінку.

Члени Радбезу ООН засудили запуск балістичної ракети КНДР.

Про це йдеться в заяві для преси, яку Укрінформ отримав від Місії України при ООН.

Члени Радбезу ООН стурбовані дестабілізуючою поведінкою КНДР і нехтуванням нею рішень Ради Безпеки ООН через проведення запусків балістичних ракет та в порушення міжнародних зобов'язань.

У заяві також підкреслюється вимога до КНДР негайно припинити подальшу агресивну поведінку, яка призводить до збільшення напруження в регіоні.

У Радбезі підкреслили, що продовжать "уважно стежити за ситуацію й застосовувати подальші важливі заходи, включаючи санкції".

У РБ ООН також підтвердили важливість підтримання миру й стабільності на Корейському півострові та висловили свою прихильність до "мирного дипломатичного й політичного врегулювання ситуації".

Нагадаємо, що раніше Росія наклала вето на заяву Ради Безпеки ООН, яка засуджувала останні ракетні випробування КНДР та могла серйозно вплинути на керівництво країни і попередити його від подальших пусків ракет.

Фотогалерея Вишколені солдати і ракета для субмарин: масштабний парад у КНДР до Дня сонця у фотографіях (15 фото)

Нагадаємо, раніше президент США Дональд Трамп заявив, що Вашингтон і Пекін спільно працюють над врегулюванням ситуації щодо ядерної програми КНДР.

Радник з національної безпеки США Герберт Раймонд МакМастер заявив, що зараз вже існує консенсус, в тому числі і з Китаєм, про те, що подальші ракетні випробування Північної Кореї не можна терпіти.

16 квітня після масштабного параду і на тлі загострення відносин з США Північна Корея спробувала провести чергове випробування ракети, але її пуск виявився невдалим, про що повідомили південнокорейські військові. В той же час сама КНДР, як зазначають ЗМІ, не звітувала про недільному запуску ракети.

Президенту США Дональду Трампу і його військовій команді доповіли про невдалий запуск ракети КНДР, але Трамп не прокоментував цей інцидент.

Reuters з посиланням на американського чиновника повідомило, що КНДР, з високою часткою ймовірності, запустила не міжконтинентальну балістичну ракету. Однак, в той же час, визначення типу ракети все ще в процесі.

Південна Корея пообіцяла "рішуче відповісти на "провокації" з боку Північної Кореї. Про це заявив міністр оборони Республіки Корея Кім Гванджин.

ВідеоПівнічна Корея показала черговий ролик знищення Сполучених Штатів

Залиште свій коментар