Режим Путіна призведе до кровопролиття в Росії – Ходорковський

Екс-голова "Юкоса" збирається впливати на політичну ситуацію в РФ.

Узимку після несподіваного звільнення Михайло Ходорковський обіцяв не йти політику, але минуло півроку і екс-в'язень заявляє – впливати на Кремль таки буде, повідомляє кореспондент ТСН.

Ходорковський через оновлений фонд "Відкрита Росія" хоче домагатися справедливих законів і демократичної зміни влади. Бо вигнати режим Путіна може, на думку бізнесмена, або кремлівський переворот, або російський Майдан.

"Нинішній режим побудований таким чином, що безспірного наступника не існує. І навряд чи він виникне. Тому що за свого життя Путін закрив можливість для наступництва. Можливий або локальний переворот, тобто "палацовий", який я вважаю малою кров'ю. Але якщо дискусія вийде на вулицю, то з високим ступенем імовірності крові буде набагато більше", - каже Ходорковський.

Сам екс-в'язень не йтиме на вибори в Держдуму і не балотуватиметься в президенти Росії. Та категорично від влади Ходорковський не зарікається.

Украй небезпечним називає він новий російський шовінізм і агресію до України. Тільки так Путін, якого Ходорковський уже згадує у зв'язці з Брежнєвим, міг забезпечити рейтинг. Путіна називає опонентом, та не особистим ворогом.

Не на камеру екс-голова "Юкоса" каже, що війну Росії крім самих українців, не зупинить ніхто, і порівнює протистояння СРСР і маленької Фінляндії, де Союз не переміг. Європі екс-бізнесмен радить допомагати Україні фінансово.

Нагадаємо, протягом трьох тижнів в одній із країн Європи має відбутися багатостороння зустріч щодо ситуації в Україні за участю президентів України Петра Порошенка та Росії Володимира Путіна.

Кореспондент ТСН Наталія Фібріґ

ВідеоХодорковський прогнозує кровавий фінал правління Путіна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: