РФ не збирається виконувати вимоги США щодо інспекції хімзброї

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У МЗС РФ стверджують, що Росія в 2017 році під суворим міжнародним контролем знищила всю наявну в країні хімічну зброю.

Росія не буде виконувати вимоги США про додаткові інспекції хімічної зброї.

Про це заявила офіційний представник МЗС Росії Марія Захарова, її слова опубліковані на сайті дипвідомства.

«Виконувати в односторонньому порядку або навіть реагувати на нелегітимні, ультимативні, що виходять далеко за рамки Конвенції із заборони хімічної зброї (КЗХО) вимоги Вашингтона з додатковим інспекціям на території Російської Федерації на основі того чи іншого американського внутрішнього національного законодавства ми, зрозуміло, не маємо наміру», — озвучила позицію Москви.

Фотогалерея Розширені зіниці, а з рота йде піна. У Сирії людей масово отруїли хімічною зброєю (7 фото)

Захарова додала, що Росія в 2017 році під суворим міжнародним контролем знищила всю наявну в країні хімічну зброю і продовжує сумлінно виконувати всі інші зобов'язання за КЗХО. «Іншими словами, інспекційна діяльність ОЗХО в Російській Федерації ніколи не припинялася і продовжує здійснюватися», — резюмувала вона.

8 серпня США пообіцяли ввести відносно Росії новий пакет санкцій. При цьому обумовлювалося, що рестриктивные заходи не будуть вжиті, якщо Москва «дасть надійні запевнення, що в майбутньому не буде застосовувати хімічну або біологічну зброю, а також погодиться на "інспекції на місці" з боку ООН».

ВідеоЗагроза війни: світ сколихнула відповідь США, Британії та Франції на хімзброю у Сирії

Нещодавно з'явилась новина про застосування війсками Асада та Кремля хімічної зброї у сирійському місті Дума. Під час атаки загинули десятки людей. Світ не міг не відреагувати: Дональд Трамп та Тереза Мей оголосили, що разом із Францією розгортають короткострокову і обмежену військову операцію. За одну годину по трьох дослідницьких інститутах у Сирії було випущено 105 ракет. Про реакцію світа та ймовірні наслідки для України – далі у сюжеті ТСН.Тиждень.

Загроза війни: світ сколихнула відповідь США, Британії та Франції на хімзброю у Сирії

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції