РФ передала військовим Асада 10 бомбардувальників - ЗМІ

У Росії відразу відхрестилися від постачання літаків.

Армія Асада отримали від РФ 10 модернізованих бомбардувальників Су-24М2.

Про це інформує Arabian Aerospace.

Сирія уже отримала 20 бомбардувальників Су-24 у 90-х, а пізніше ще два літаки-розвідники Су-24MK і Су-24МР. Літаки входять до складу 819 сирійської ескадрильї, яка розміщується на авіабазі міста Тіас. Новий контракт на модернізацію 21 бомбардувальника Су-24М2 був підписаний в 2009 році і вже в 2010 р. почалися роботи в Ржеві. Угода також передбачає підготовку сирійських пілотів та обслуговуючого персоналу.

Повідомляється, що оновлені літаки оснащені новим прицільно-навігаційним комплексом СВП-24 "Гефест", прицільною системою включення на основі GPS і ГЛОНАСС, системою індикації на лобовому склі ІЛС-31. Оновлення дасть змогу істотно підвищити можливості сирійського Су-24 та його бойову ефективність.

Більше половини з 21 модернізованих літаків Су-24 повернулися в Сирію, хоча, за непідтвердженою інформацією, до 10 літаків не були повернуті через міжнародне ембарго проти Сирії. Супутникові фотографії підтверджують, що від п'яти до восьми літаків в сирійському камуфляжі знаходяться на стоянці на аеродромі в російському Ржеві, де проводився ремонт і модернізація. Щоправда, невідомо, чи це літаки з нової поставки чи вони є модернізованими, які вже були в країні на озброєнні за контрактом 2009 року.

Офіційний представник Федеральної служби з військово-технічного співробітництва (ФСВТС) Росії Марія Воробйова уже заявила РИА Новости, що інформація про постачання РФ 10 бомбардувальників Су-24 до Сирії не відповідає дійсності.

Нагадаємо, що РФ запустила ядерні бомбардувальники у напрямку союзника США Японії у день, коли американський держсекретар Рекс Тіллерсон здійснює перший візит до Москви.

Про це повідомляє Fox News із посиланням на джерела в адміністрації президента США.

Йдеться про бомбардувальники типу "Ведмідь" (Ту-95 за класифікацією НАТО – ред.), які здатні нести ядерну зброю. За словами американських чиновників, йдеться про три російські бомбардувальники Ту-95, які вилетіли з авіабази Українка в східній частині Росії в напрямку Японського моря. Їхній політ супроводжував літак-розвідник Іл-20.

Один із посадовців зауважив, що "явно йшлося про відправлення меседжу" з боку РФ.

ВідеоАмериканська розвідка здобула нові докази причетності сирійського уряду до хімічних атак

Залиште свій коментар