Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Річниця вбивства Нємцова: посол США поклав квіти до місця загибелі політика

Теффт вшанував пам'ять російського опозиціонера.

Посол США в Росії Джон Теффт поклав квіти до місця вбивства Бориса Нємцова у річницю смерті.

"Я і співробітники посольства США, ми всі тут сьогодні вранці представляємо народ і президента США. Ми зібралися тут, щоб вшанувати пам'ять людини, яку ми знали як чиновника, політика і багато американців - як друга", - зазначив Теффт.

"Ми тут сьогодні, щоб вшанувати його пам'ять, цінності, які він відстоював, і висловити надію на те, що в майбутньому багато чого, про що він мріяв, збудеться в Росії", - додав він.

Борис Нємцов був убитий 27 лютого 2015 року на Великому Москворецькому мосту в Москві. 1 березня 2015 році на траурний марш його пам'яті прийшли понад 50 тисяч осіб.

Відео Чому розслідування убивства Нємцова зайшло в глухий кут

В суботу 27 лютого 2016 року в різних містах Росії мають відбутися мітинги та марші в пам'ять про вбитого політика. У Москві влада погодила ходу по Бульварному кільцю.

Нагадаємо, 24 лютого російська "Новая газета" вийшла із власним розслідуванням вбивства російського опозиціонера Бориса Нємцова. У статті під заголовком "Як вбивали Нємцова" журналісти пишуть, що разом із Нємцовим мали вбити Собчак і Ходорковського. На вбивство опозиціонерів було оголошено тендер з ціною в 15 млн рублів. 

Відео Як політичні вбивства в Росії можуть потопити репутацію Путіна

Залиште свій коментар

Вибір редакції