Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Росія не гарантує територіальну цілісність України - Медведєв

Російський прем'єр не хоче, щоб Київ став членом НАТО.

Росія не може і не збирається гарантувати територіальну цілісність України.

Про це заявив прем'єр-міністр Дмитро Медведєв в інтерв'ю агентству Bloomberg.

"Ми нічого нікому не повинні гарантувати, тому що ми ніколи не брали на себе жодних зобов'язань на цю тему, але ми виходимо з того, що найголовніше завдання - заспокоїти ситуацію на території України, не гарантувати щось комусь, а заспокоїти цю ситуацію", - сказав він.

При цьому Медведєв зазначив, що Євросоюз і США повинні дати гарантії Москві, що "не будуть втручатися у внутрішні справи України".

"Хай нам наші партнери по діалогу, в тому числі Євросоюз і США, щось прогарантують - про те, що не будуть втручатися у внутрішні справи України, нехай вони нам прогарантують, наші партнери на Заході, що вони не будуть втягувати Україну до Північноатлантичного альянсу, що ті люди, які живуть на Сході, не втратять можливості говорити російською мовою, що не прийде якийсь божевільний "Правий сектор", не почне їх різати", - додав він.

Раніше голова Дніпропетровської ОДА Ігор Коломойський заявив, що агресія стосовно України може обернутися для Росії повним крахом.

На його думку, дії Путіна призвели до того, що для українців Росія вже не може вважатися "кровним братом", а швидше - "далеким родичем".

Залиште свій коментар

Вибір редакції