Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Росія не повернеться до ПАРЄ цього року - Геращенко

Серед членів ПАРЄ не знайшлося критичної маси любителів Кремля.

Цього року Росія не відправлятиме свою делегацію в Парламентську Асамблею Ради Європи

Про це на своїй сторінці у Facebook написала перший заступник голови Верховної Ради Ірина Геращенко.

За її словами, попри всі зусилля скандального екс-глави ПАРЄ Педро Аграмунта та генсека Ради Європи Турбйорна Ягланда повернути росіян без будь- яких передумов, серед членів ПАРЄ не знайшлося критичної маси любителів Кремля, згодних на таке порушення фундаментальних принципів Ради Європи.

“Звичайно, зусиллям лобістів Кремля протистояла велика дипломатична робота, в першу чергу президента Порошенка , міністра Клімкіна, наших дипломатів, Дмитра Кулеби, Сергія Кислиці, ну й нашої маленької, але вредної делегації”, - додала Геращенко.

Дві чудові новини з- за порєбріка. Перша: РФ повністю вичерпала свій резервний фонд. Анексований Крим і війна на Донбас...

Опубліковано Iryna Gerashchenko 11 січня 2018 р.

Росія не направлятиме свою делегацію в ПАРЄ у січні 2018 р. http://tass.ru/politika/4865988 Це друга поспіль гарна нови...

Опубліковано Dmytro Kuleba 10 січня 2018 р.

Нагадаємо, у грудні минулого року спікер Ради Федерації Росії Валентина Матвієнко заявила, що РФ обов'язково повернеться до складу Парламентської асамблеї Ради Європи, бо це начебто необхідно для обох сторін. 

ВідеоЧлена російської делегації у ПАРЄ вигнали із засідання підкомітету із зовнішніх відносин

Як відомо, Росію позбавили права голосу у Парлементській асамблеї Ради Європи 2014 року. Після того Росія призупинила співпрацю з ПАРЄ, відмовившись платити внески в бюджет цієї інституції.

У листопаді минулого року в ПАРЄ хотіли провести дебати щодо зняття з Росії санкцій і відновлення участі делегації з Росії в асамблеї. Однак пізніше Постійний комітет Парламентської асамблеї Ради Європи відмовився проводити дебати щодо повернення Російської Федерації до складу ПАРЄ. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції