Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Росія закриє кордон для білоруської "молочки"

В уряді збираються напоїти росіян вітчизняних молоком.

У Росії порекомендували білоруським виробникам молочної продукції шукати інші ринку збуту.

Про це заявив міністр сільського господарства Росії Олександр Ткачов, пишуть "РИА Новости".

"Білоруси повинні шукати нові ринки збуту, тому що у нас серйозні наміри напоїти росіян вітчизняним молоком. Поки бачимо, що нормальному розвитку ринку заважає недобросовісна конкуренція з молочною продукцією, яка містить рослинні жири, і сухим молоком", - наголосив він, зазначивши, що питання мають вирішити протягом 5-7 років.

До того ж Ткачов звинуватив білоруських постачальників сухого знежиреного молока у відвертому демпінгуванні під час постачання на російський ринок.

"Тільки за два неповних місяці 2018 року Білорусь двічі знижувала експортні ціни на сухе знежирене молоко", - сказав він.

Окрім цього міністр хоче заборонити використання сухого молока під час виробництва сиру, а рослинних жирів - під час виготовлення всієї молочної продукції.

Нагадаємо, минулого року міністр сільського господарства РФ Олександр Ткачов закликав російських виробників молока та молочної продукції наростити потужності, аби посунути з ринку білоруську продукцію.

"Дефіцит молока у нас у країні - близько 7 мільйонів тонн, і це молоко ми завозимо з Білорусі, трохи з інших країн, але в основному білоруське молоко. Це головний постачальник на російський ринок. Я вважаю, що свою проблему молока вони вирішили ще п'ять років тому, нагодували власний народ, 15 мільйонів осіб. І практично таку ж кількість постачають на російський ринок і на цьому заробляють ні багато ні мало понад 3 мільярди доларів. Я вважаю, це справа принципу - це наші доходи, наші робочі місця, податки. Це ваше теперішнє і майбутнє. Тому треба взятися дуже потужно за вирішення продовольчої проблеми в країні, і я вважаю, що фермери повинні очолити цей процес", - закликав Ткачов.

На початку 2018 року Росія вводила заборону на білоруську "молочку" через нібито численні порушення ветеринарно-санітарних норм.

Залиште свій коментар

Вибір редакції