Російська опозиція відмовилася від 1 травня заради "маршу мільйонів"

Дата публікації
Перегляди
1607
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Російська опозиція відмовилася від 1 травня заради "маршу мільйонів"

Опозиція готує масову ходу напередодні інавгурації Путіна / Фото: AFP

6 травня росіян скликають на черговий масовий мітинг проти Володимира Путіна.

Російська опозиція вирішила відмовитися від мітингів 1 травня і зосередитися на підготовці протестного "маршу мільйонів" напередодні інавгурації Володимира Путіна.

"З метою сконцентрувати наші зусилля ми відмовляємося від раніше оголошеної акції 1 травня і закликаємо зосередитися на підготовці протестів у день напередодні інавгурації", - йдеться в заяві опозиції, цитує BBC Russian.

Заява підписана Марією Гессен, Гаррі Каспаровим, Олексієм Навальним, Борисом Нємцовим, Ольгою Романовою та Сергієм Удальцовим.

Організатори мітингу збираються домогтися від московської мерії його узгодження, а також проведення ходи в центрі російської столиці. Однак опозиція має намір провести акцію навіть якщо дозвіл не буде отримано.

"Незалежно від рішення влади, ми маємо намір реалізувати своє конституційне право на мирний ненасильницький протест", - заявили вони.

Опозиціонери передбачають, що 6 травня зберуться "десятки тисяч учасників зимових протестів", щоб продемонструвати незгоду з результатами "цих нечесних і несправедливих виборів".

Раніше влада Москви дозволила опозиції провести 1 травня ходу від Калузької до Болотної площі.

Всього в день першого травня в Москві пройде вісім маршів та дев'ять мітингів.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1607
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація