Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Російський "Яндекс" перестав видавати у пошуку офіційну сторінку Telegram

Це пов'язано із внесенням до реєстру заборонених сайтів.

Російська пошукова система "Яндекс" перестала видавати офіційну сторінку месенджера Telegram у пошуку.

Про це повідомляє видання The Bell.

Як повідомляє видання, під час пошуку у браузері месенджера Telegram "Яндекс" видає версію tlgrm.ru, натомість офіційна адреса виглядає так: telegram.org. Саме її першим посиланням видає пошуковик Google.

У прес-службі "Яндекса" повідомили, що видалення посилання на сторінку відбувається після внесення до реєстру заборонених сайтів "Роскомнагляду".

Проте посилання на Telegram у "Яндексі" відсутнє тільки для користувачів із Росії. Для українців, наприклад, першим посиланням пошуковик видає саме офіційну сторінку:

"Телеграм" у пошуковику "Яндекс"
Яндекс
"Телеграм" у пошуковику "Яндекс"

Нагадаємо, за новими правилами конфіденційності Telegram погодився видавати спецслужбам за рішенням суду дані користувачів, яких запідозрять у тероризмі. У квітні 2018 року Таганський суд Москви задовольнив позов Роскомнадзора", постановив заблокувати месенджер Telegram на території Росії. Компанія відмовляється надавати ключі ФСБ про розшифрування повідомлень. Російські провайдери почали блокувати доступ до месенджеру Telegram на території Росії. В результаті щоденна аудиторія мобільного додатку Telegram в Росії знизилася в червні на 21% порівняно з травнем і на 23% — з квітнем.

Своєю чергою засновник месенджера Telegram Павло Дуров заявив, що нові правила конфіденційності, за яким месенджер готовий співпрацювати зі спецслужбами і надавати їм IP-адреси і номери телефонів терористів, не будуть працювати в Росії.

Залиште свій коментар

Вибір редакції