Розслідування блогерів: Заради Путіна замучили до смерті тигрицю

Дата публікації
Перегляди
4834
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Розслідування блогерів: Заради Путіна замучили до смерті тигрицю

Історія з тим, як Путін надягнув на тигрицю ошийник, виявилася підлаштованою? / Фото: premier.gov.ru

Блогери вважають історію з "тигрицею Путіна" інсценуванням. А потім тварина померла чи то від снодійного, чи то від перенесеного стресу.

Російські блогери провели власне розслідування історії з так званою "тигрицею Путіна", і дійшли висновку, що вона може бути інсценуванням. А влаштоване "шоу" коштувало тварині життя.

Подія відбулася ще чотири роки тому. 31 серпня 2008 року прем'єр-міністр РФ Володимир Путін відвідав Уссурійський заповідник, де йому розповіли про програму з порятунку уссурійських тигрів (занесених до Червоної книги). Тоді в тайзі потрапила в пастку тигриця, і Путін власноруч одягнув на неї GPS-ошийник, який потім дозволяв відслідковувати шляхи міграції хижака.

В ЖЖ спільноти bigcats-ru була опублікована стаття, в якій висувалося припущення, що влаштоване заради піару Путіна "шоу" насправді завершилося для тигриці смертю.

Стаття вийшла в топ найпопулярніших матеріалів в блогах, її процитував у своєму ЖЖ і відомий опозиційний блогер Олексій Навальний.

Автор замітки на bigcats-ru процитував інтерв'ю біолога Михайла Кречмара газеті "Владивосток-МК", викладене в його ЖЖ, з якого випливає, що, з чуток, насправді московські вчені нікого не ловили, а для "шоу" з Путіним спеціально привезли тигрицю з хабаровського зоопарку, причому через короткий час після позування з прем'єром звір помер - чи то від передозування снодійного, чи то від перенесеного стресу.

"Тигриця Путіна" і тигриця, яку потім знімали в тайзі. Різниця очевидна / Фото: bigcats-ru.livejournal.com
Кречмар, зокрема, сказав про "тигрицю Путіна": "Нічого не можу стверджувати, проте існує кілька збігів, і вони дивні. Злі язики стверджують, що за тиждень до того, як все це сталося, молода тигриця зникла з хабаровського зоопарку. Через три дні після відльоту прем'єра вона там з'явилася знову. А ще через три тижні подохла".

Коментуючи повідомлення про те, що тигриця, спіймана для Путіна, була в пастці близько шести годин, біолог зауважив, що жоден дикий звір в петлі стільки часу перебувати не може. Дивним видалася вченому і поведінку Серьги (так назвали тигрицю) - замість того, щоб гарчати і кидатися на людей, вона спокійно чекала прибуття прем'єра і лизала лапу.

"Злі язики схильні думати, що тигрицю протягом 5-6 годин постійно підколювали препаратом, який її знерухомлював. А я свого часу працював з цими препаратом, і знаю - це не рекомендується робити більше двох годин. Тому що тварині потім не буде від цього сильно добре... ", - припустив причину такої поведінки біолог. В інтерв'ю він підтвердив, що життя тигриці була поставлена ​​під загрозу, і учасники "шоу" напевно розуміли це.

У тому ж інтерв'ю Кречмар заявив, що перевірити, яка саме тигриця загинула, легко, оскільки у кожного звіра індивідуальний малюнок на шкурі.

"Тигриця Путіна" і тигриця з Далекосхідного зоосаду - співпадіння "99,9%" / Фото: bigcats-ru.livejournal.com
Саме таке дослідження і вирішив провести автор замітки в блозі bigcats-ru, що довести свої підозри: він завантажив фото Серьги, зроблені нібито у фотопастках під час її пересувань по тайзі, і порівняв їх зі знімками, на яких тигриця була поруч з Путіним.

На опублікованих в замітці знімках навіть неспеціалісту очевидно, що зображені різні тварини. Це сенсаційне відкриття підтвердила блогеру і людина, яка безпосередньо працює з кішками. Його вердикт про те, що фотографували різних особин, був однозначним.

Але представник bigcats-ru пішов ще далі - з подачі блогерів він спробував знайти "путінську" тигрицю серед мешканців зоопарків.

У фотоальбомі Далекосхідного зоосаду за червень 2008 року інтернет-користувач виявив знімок тигриці, у якої повністю збігається малюнок на шкурі з тим звіром, в якого стріляв прем'єр. "З імовірністю 99,9 (9)%, це одна і та ж особина", - пише автор.

Таким чином, дійшов висновку блогер, заради піару Путіна замучили червонокнижну тварину, а щоб приховати злочин, надалі публікували фальшиві повідомлення про пересування тигриці.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4834
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація