"Секс-революція" на Сході: саудівці влаштували оргію перед штабом поліції моралі

Дата публікації
Перегляди
20к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Секс-революція" на Сході: саудівці влаштували оргію перед штабом поліції моралі

Будь-які прояви сексуальних стосунків поза шлюбом у мусульман незаконні

Троє чоловіків та одна жінка влаштували сексуальну оргію перед будівлею релігійної поліції в столиці Саудівської Аравії.

У столиці королівства Саудівська Аравія - Ер-Ріяді – зафіксовано незвичайний прояв "сексуального протесту".

Троє чоловіків і одна жінка, яких арабські ЗМІ називають "сексуальними маніяками", зайнялися сексом просто перед входом до штабу "поліції моралі".

Як повідомляється, вночі вони припаркували автомобіль біля штабу релігійної поліції при Комісії щодо заохочення гідної поведінки та запобігання вад. Вийшовши з машини, вони "вдалися в розпусту", причому знімали все, що відбувається, на відеокамеру, "явно знущаючись над охоронцями моральності".

Незабаром один з учасників цієї оргії помітив камеру зовнішнього відеоспостереження, встановлену на будівлі штабу, після чого вона була розбита, а порушники втекли з "місця злочину".

Співробітники комісії, прийшовши вранці на роботу, побачили, що камера спостереження розбита.

Але запис не був пошкоджений, і з його допомогою були складені портрети "маніяків", які втрьох займалися сексом з однією жінкою. Двоє "злочинців" були арештовані вже через три години. Розшуки ще одного чоловіка і жінки триває.

У повідомленні про затримання "сексуальних маніяків" зазначається також, що в одного з арештованих під час обшуку було знайдено автомат Калашникова.

Варто зазначити, що останнім часом тема сексуальної революції і сексуальних протестів в арабських країнах стала однією з найбільш обговорюваних в ЗМІ та соціальних мережах. В значній мірі, цьому сприяла акція юної єгиптянки Алії Магди Ель-Махді, що опублікувала в Інтернеті свої фото в оголеному вигляді і закликала інших арабів наслідувати її приклад.

Згодом акцію єгиптянки підтримали близько 50 молодих ізраїльтянок. Реакції офіційної влади Єгипту на дії "голих революціонерів" не було.

Читайте також:

Ісламський проповідник дав інструкцію, як правильно бити дружину

У Саудівській Аравії жінку ув'язнили за водіння автомобіля

Трьох камерунців посадили на 5 років за оральний секс

Гола революціонерка з Єгипту розповіла світу про своїх коханців

Наступна публікація