Сирійська армія повернула собі контроль над важливим районом Алеппо

Урядові війська захопили район Рамуса.

Армія Башада Асада та його союзників повернула собі контроль над важливим районом Алеппо, втраченим у боях з повстанцями минулого місяця. Про це повідомляє Reuters з посиланням на спостерігачів і державні сирійські ЗМІ.

Урядові війська захопили район Рамуса. У разі подальшого успішного наступу, у сирійської армії є шанси відвоювати майже всі контрольовані повстанцями території, здобуті минулого місяця, посилити блокаду повстанців у східній частині Алеппо і полегшити доступ армії до контрольованої урядом західної частини міста.

Водночас за даними джерела у лавах повстанців, вони досі утримують контроль над частиною району Рамуси. Коаліція ісламістських груп досі веде боротьбу на півдні Алеппо.

Зазначимо, на початку серпня 2016 року повстанці заволоділи районом Рамуса, що відкрило коридор до частини міста, яка протягом кількох тижнів знаходилась у блокаді.

Нагадаємо, 4 вересня сирійські урядові війська розпочали широкий наступ у північній частині міста Алеппо. Пізніше щонайменше 80 людей постраждали в результаті атаки із застосуванням отруйного газу хлору в передмісті Алеппо. Про це повідомили лікарі-волонтери і рятувальники, які працюють в Сирії.

Залиште свій коментар

Наступна публікація