Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Скандальний екс-президент ПАР Зума постав перед судом за звинуваченям у корупції

Біля суду зібралася поліція і прихильники екс-лідера.

Екс-президент Південно-Африканської Республіки Джейкоб Зума, який подав у відставку через корупційні скандали, постав перед судом у місті Дурбан.

Про це повідомляє Reuters.

Біля суду зібралися десятки правоохоронців, у місті відбуваються акції та мітинги прихильників Зуми. Сам екс-президент махає шанувальникам і журналістам рукою, усміхається. Він оскаржуватиме підозри і відхиляє усі звинувачення про правопорушення.

Прихильники екс-презижента ПАР Зуми
Reuters
Прихильники екс-президента ПАР Зуми

Прихильники екс-презижента ПАР Зуми
Прихильники екс-президента ПАР Зуми

Протягом правління Джейкоба Зуми у Південно-Африканській Республіці від 2009 року країна перебувала у періоді економічної стагнації і зниження кредитоспроможності. Проти нього порушено низку справ, за якими висунуто 16 звинувачень.

Прихильники екс-презижента ПАР Зуми
Прихильники екс-президента ПАР Зуми

ВідеоСкандального президента ПАР у відставку відправила власна партія

Один з друзів Путіна Джейкоб Зума таки пішов у відставку. Він прийшов до влади 9 років тому. Особливу популярність він мав у бідних. Вірний традиціям зулусів Зума став першим лідером Південно-Африканської республіки, маючи 8 офіційних дружин.

Скандального президента ПАР у відставку відправила власна партія

Нагадаємо, 15 лютого президент Південно-Африканської Республіки Джейкоб Зума пішов у відставку після того, як правляча партія "Африканський національний конгрес" (АНК) дала йому 48 годин на прийняття рішення про достроковий і добровільний відхід від влади.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції