Скандальний "пакет Ярової" схвалили в Раді Федерації

Незважаючи на негативні відгуки в суспільстві, закони депутатів Держдуми були схвалені в Радфеді.

Рада Федерації Федеральних зборів Росії схвалив скандальний "пакет Ярової", закони в якому розробили депутат Держдуми Ірина Ярова та сенатор Віктор Озеров.

Після голосування в Раді Федерації "пакет Ярової" відправлять на підпис президенту РФ Володимиру Путіну, повідомляє Meduza.

Прес-секретар голови РФ Дмитро Пєсков заявив, що кремлівській адміністрації відомо про критичні відгуки на законопроекти.

"Зараз вони вивчаються, а рішення буде приймати президент, коли документ надійде йому на підпис", - повідомив Пєсков.

24 червня, Держдума РФ прийняла "антитерористичний" пакет законів, внесений депутатом Держдуми Іриною Яровою і сенатором Віктором Озеровым (так званий "пакет Ярової"). Законодавчі ініціативи передбачають розширення повноважень держави, посилення контролю над жителями країни й обмеження прав громадян.

Так, "пакет Ярової" передбачає, що влада зможе позбавляти людей російського громадянства за деякі злочини терористичної та екстремістської спрямованості. У списку цих злочинів є, наприклад, стаття за заклики до сепаратизму або за збудження ненависті і ворожнечі – остання одна з тих, за якою можна сісти за перепост картинки в соціальній мережі. Також громадянства можуть позбавити за роботу в міжнародних організаціях, у яких не представлена Росія. Однак паспорт можуть забрати тільки у тих, у кого є громадянство іншої країни або гарантія, що вони його отримають.

Ще один пункт антитерористичних нововведень – позбавлення громадянства або кримінальний термін за недоносительство. У Кримінальний Кодекс РФ вноситься нова стаття (205.6) називається "неповідомлення про злочин". По ній будуть притягати до відповідальності тих, хто не повідомив правоохоронним органам про підготовлювані злочини – від міжнародного тероризму до збройного заколоту проти територіальної цілісності Росії.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: