Смерть Каддафі вже спростували

Дата публікації
Перегляди
2789
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Смерть Каддафі вже спростували

Муаммар Каддафі. Ілюстрація

Лівійський телеканал Al Libya, підконтрольний прихильникам Муаммара Каддафі, спростував інформацію про загибель свого лідера.

Лівійський телеканал Al Libya спростував інформацію про загибель свого лідера. Як відомо, цей канал ідконтрольний прихильникам Муаммара Каддафі.

"Інформація, передана поплічниками НАТО про захоплення або загибель батька-керівника Муаммара Каддафі, є безпідставною", - повідомили на телеканалі. За інформацією Al Libya, полковник знаходиться "в доброму здоров'ї".

МУАММАРА КАДДАФІ ЗАХОПИЛИ В ПОЛОН

У той же час джерела телеканалу "Аль-Джазіра" підтвердили інформацію про загибель Каддафі. За його інформацією, він був убитий під час бою у його рідного міста - Сирт, а його тіло доставлено в Місурата. Один з офіцерів армії ПНС також розповів, що полковника знайшли в підземному укритті.

Існує ще одна версія смерті Каддафі - полковник загинув, коли колона автомобілів, в одному з яких він намагався виїхати з Сирта, була атакована авіацією НАТО.

Про поранення, а потім про смерть Каддафі повідомили ряд ЗМІ з посиланням на високопоставленого представника Перехідного національної ради Лівії.

Читайте також:

Муаммара Каддафі захопили в полон: він поранений

Лівійські повстанці захопили місто Сірт - останній оплот Каддафі

Жертвами війни в Лівії стали більше 50 тисяч людей

Лівійські повстанці заплатять за голову Каддафі 1,6 млн доларів

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2789
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація