Смертельний рейс AirAsia не мав права вильоту на свій останній маршрут

Дата публікації

Літакам цієї компанії були дозволені перельоти по понеділках, вівторках, четвергах та суботах.

Лайнер компанії AirAsia, який впав у Яванське море, не мав права вилітати в день, коли зазнав катастрофи. Про це заявив спікер міністерства транспорту Індонезії.

До жовтня 2014 року рейси з Сирабайї до Сінгапуру здійснювались щоденно, однак починаючи з жовтня частину рейсів було скасовано і право вильоту рейс мав лише по понеділках, вівторках, четвергах та суботах.

"Таким чином AirAsia порушив маршрут, який компанії було виділено", - пояснив представник міністерства виданню The Wall Street Journal.

Міністерство транспорту Індонезії розслідуватиме, чому авіакомпанія систематично порушувала виділений графік протягом тривалого часу. Також моніторингу піддадуть інші авіакомпанії на предмет порушення графіку вильотів.

Сьогодні також уповноважені особи повідомили про те, у Яванському морі знайшли два великих уламки корпусу літака. Пошукові роботи тривають.

Нагадаємо, літак зазнав катастрофи 28 грудня. За даними місцевих ЗМІ, на борту перебували 155 пасажирів і шість членів екіпажу. За попередніми даними, причиною падіння стала турбулентність і спроба екіпажу змінити курс.

Наступна публікація