Спалах коронавірусу в Індії: в країні звільнилися 12 міністрів

Спалах коронавірусу в Індії: в країні звільнилися 12 міністрів

Фото: Associated Press

Це найбільша перестановка в уряді від 2014 року.

В Індії звільнилися 12 міністрів у межах масштабних кадрових перестановок в уряді прем'єр-міністра Нарендри Моді через критичну ситуацію з коронавірусом.

 Про це повідомляє видання ВВС.

Причиною кадрових перестановок стала економічна ситуація в країні через поширення коронавірусної інфекції. Серед тих, хто залишив своє крісло, були міністр охорони здоров'я Харш Вардхан, а аткож міністр юстиції та інформаційних технологій Раві Шанкар Прасад. Новим міністром охорони здоров'я став Мансуха Мандавію.

Прем'єр-міністр Нарендра Моді залучив до свого кабінету 36 нових міністрів - це найбільша перестановка в уряді від часу його приходу до влади у 2014 році. Слід зауважити, що його міністрів критикували через хаотичне розгортання загальнонаціональної кампанії імунізації.

До слова, Індія посідає друге місце у світовій статистиці щодо кількості інфікованих коронавірусом. Наразі в країні виявлено 30 709 557 випадків зараження. Зафіксовано 405 057 смертей.

Як повідомлялося, директор Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) Тедрос Аданом Гебреєсус заявив, що нові варіанти коронавірусу наразі перемагають у перегонах з вакцинами від COVID-19. Також очільник ВООЗ наголосив, що ситуація загрожує відновленню світової економіки, яка постраждала через пандемію.

Новини світу: ВООЗ змінила свої рекомендації щодо вакцинації неповнолітніх

Новини світу: ВООЗ змінила свої рекомендації щодо вакцинації неповнолітніх

Повʼязані теми:

Наступна публікація