Справа МН17: у МЗС розповіли, коли чекати фінального рішення суду

Справа МН17: у МЗС розповіли, коли чекати фінального рішення суду

Фото: Associated Press

МС ООН може винести рішення через два або три роки.

У міністерстві закордонних справ повідомили, коли чекати остаточного рішення у справі про збиття малазійського Боїнга над Донбасом. Міжнародний суд ООН оприлюднить його у 2022 або 2023 році.

Про це 17 червня в інтерв'ю "РБК Україна" сказав заступник голови МЗС України Євгеній Єнін.

За його словами, очікується, що наприкінці цього року Росія подасть свій контрмеморандуму. В ньому РФ має пояснити, чому курська 53-тя аеромобільна бригада супроводжувала "Бук" на територію України. Також вони мають пояснити, чи відбувалося розслідування цього злочину на території РФ і як саме.

Також Єнін наголосив на відповідальності Росії за порушення міжнародного права. "Нас там нема" і "ми це все не визнаємо" – ці речі вже більше не працюють. Ми це побачили по кейсу з "Нафтогазом" і "Газпромом", коли з великим скрипом російська сторона все ж змушена була виконувати рішення суду", - зазначив він. 

Нагадаємо: 8 червня відновився другий блок слухань справи МН17 в Окружному суді Гааги. У суді оголосили нові докази причетності бойовиків "ДНР" до збиття Боїнга. Підозрюваних у справі судитимуть за законами Нідерландів, які передбачають суворі покарання

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Доповідь щодо MH17: оголошено імена підозрюваних
Наступна публікація