Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
США не виключають повернення КНДР до списку держав-спонсорів тероризму

У 2008 році президент Джордж Буш-молодший ініціював виключення КНДР зі списку держав-спонсорів тероризму.

Білий дім розглядає можливість повторного внесення КНДР до списку держав-спонсорів тероризму, що передбачає автоматичне накладення нових санкцій та введення додаткових обмежень проти країни.

Про це заявив радник президента США з питань національної безпеки Герберт Макмастер, - пише Укрінформ.

"Цей варіант зараз обговорюється, і кабінет президента розглядає його як частину загальної стратегії щодо Північної Кореї", - заявив Макмастер.

Фотогалерея КНДР готується до нового ядерного випробовування - ЗМІ (3 фото)

Статус "держави-спонсора тероризму" визначається Державним департаментом США проти країн, які "неодноразово надавали підтримку актам міжнародного тероризму". Присвоєння цього статусу передбачає автоматичне запровадження жорстких односторонніх санкцій. Зараз у цьому списку перебувають Іран, Судан і Сирія.

ВідеоЗабіг по-корейськи: у КНДР провели перший осінній міжнародний марафон

Північна Корея вже була включена до переліку таких країн у 1988 році після вибуху південнокорейського пасажирського авіарейсу над морем поблизу М'янми. Тоді слідство встановило, що бомбу на літак пронесла пара "анти-корейців" за наказом Пхеньяна. Крім того, КНДР продавала зброю терористичним угрупованням та надавала притулок членам терористичної організації "Японська Комуністична Ліга - Фракція Червоної Армії".

У 2008 році президент Джордж Буш-молодший ініціював виключення КНДР зі списку держав-спонсорів тероризму після того, як уряд цієї країни виконав вимоги міжнародної ядерної інспекції.

Раніше ЗМІ повідомили, що в КНДР протягом останнього тижня проводилися масштабні навчання з евакуації населення в невеликих містах в різних частинах країни. В окремих містах країни відпрацьовувалося використання режиму світломаскування, коли повністю зникало світло для "дезорієнтації потенційного противника".

Залиште свій коментар

Вибір редакції