Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
США розгорнуть протиракетні комплекси для захисту від КНДР

Такі протиракетні системи перебувають на озброєнні у Південної Кореї.

Агентство захисту від ракетних атак США збирається розгорнути на Західному узбережжі Сполучених Штатів нові комплекси протиракетної оборони для захисту від потенційної небезпеки з боку Північної Кореї на фоні інтенсивності випробувань КНДР у 2017 році.

Про це повідомляє агентство Reuters.

"Прискорений темп програми тестування балістичних ракет Північної Кореї у 2017 році і ймовірність того, що північнокорейські військові можуть поцілити в материнську частину Сполучених Штатів боєголовками з використанням ядерної сировини в найближчі кілька років збільшили тиск на уряд Сполучених Штатів щодо створення протиракетної оборони", - йдеться у повідомленні.

Повідомляється, що комплекси будуть подібні до тих, які стоять на території Південної Кореї для захисту від потенційно небезпечного сусіда. Конгресмен Майк Роджерс повідомив, що гроші для розгортання подібних систем захисту будуть закладені в оборонний бюджет країни на 2018 рік.

"Лишилося лише питання про місце розташування систем і Агентство захисту від ракетних атак надає рекомендації щодо того, які місця дислокації відповідали би критеріям відомства, а також не несли б шкоди навколишньому середовищу", - заявив член Когресу.

Нагадаємо, у ніч проти 29 листопада КНДР здійснила запуск міжконтинентальної балістичної ракети «Хвансон-15». Керівництво країни заявляє, що ця ракета здатна досягти будь-якого району на території Сполучених Штатів. Так, цей запуск КНДР провела через два з половиною місяці після останнього випробування. За інформацією північнокорейського агентства ЦТАК, ракета пролетіла 950 кілометрів, а її політ тривав 53 хвилини. За даними південнокорейських військових, в апогеї ракета досягла висоти 4475 км. Дальність і висота польоту стали максимальними за всю історію випробувань КНДР. Ракета упала в океан приблизно за 210 кілометрів на північ від Японії. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції