США розпочали експорт скрапленого природного газу

Старт експорту з США відбувається на тлі зниження цін на газ.

У США на термінал Sabine Pass в штаті Луїзіана має прибути танкер Energy Atlantic, аби вперше експортувати з країни скраплений природний газ.

Про це пишуть Ведомости з посиланням на Financial Times.

Більшу частину першої партії газу придбає британська BG Group.

Початок експорту скрапленого природного газу із США може збільшити конкуренцію в галузі і перешкодити планам конкурентів побудувати термінали на східному узбережжі Африки, на західному узбережжі Канади і в Росії.

Очікується, що до кінця десятиліття США стануть третім за величиною експортером скрапленого природного газу після Катару та Австралії.

Також старт експорту з США відбувається на тлі зниження цін на газ, які часто прив'язані до цін на нафту. Через це експорт скрапленого природного газу з США в Японію, Південну Корею або Європу тепер не виглядає настільки ж комерційно привабливим, як ще кілька років тому.

Нагадаємо, що раніше йшлося про те, що Україна домовляється з США про поставки американського скрапленого газу. У травні 2014 року президент Петро Порошенко повідомляв, що між Україною та американськими партнерами є домовленості щодо доставки скрапленого газу.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: